8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Деревообробка

Деревообробка

Деревину відносять до універсальних матеріалів. Її використовують при виконанні будівельно-монтажних робіт в різних сферах, а також при виготовленні меблів та інших предметів використання. Але для того, щоб кінцевий виріб вийшло якісним і за мінімальний проміжок часу необхідно використовувати електричний деревообробний інструмент.

Переваги такого інструменту:

  • При обробці практично не потрібна фізична сила людини.

  • Багатофункціональність.

  • Економія часу на виготовлення виробу.

  • Висока точність інструменту, а отже підвищення якості роботи.

  • Безпека робіт.

На даний момент існують верстати для кожного етапу обробки дерева.

Інтернет магазин Zipper Ukraine пропонує своїм клієнтам великий вибір деревообробних верстатів відомого австрійського виробника компанії Zipper. У нас Ви знайдете:

Торцювальні пили. Це незамінний інструмент для всіх столяров різного рівня кваліфікації. Вона потрібна для обрізки дерев'яних заготовок під різним кутом. Необхідний кут встановлюється за допомогою повороту робочої поверхні. Головна характеристика, на яку слід звернути увагу при покупці даної пилки - це потужність. Чим вона більше, тим продуктивнішою буде Ваш інструмент. Також не менш важливий діаметр ріжучого диска, адже від нього залежить глибина пропилу. Оптимальним показником швидкості обертання диска є - 5 500 - 6 000 об/хв.

Циркулярні (дискова) пилки. Використовують найчастіше для розпуску дощок, брусів. Крім дерева дана пила чудово впорається з розпилюванням листів ДВП, фанери тощо. При наявності професійних навичок можна проводити більш складні маніпуляції, такі як створення заготовок для віконних рам, дверей. При покупці зверніть увагу на швидкість обертання пилки - чим вона більше, тим рівніше і чистіше зріз виходить.

Фуговально-рейсмусові верстати. Відносяться до комбінованих столярних верстатів, на яких можливо виконувати два види обробки, не дістаючи заготовку.

  • Рейсмусовая підготовка - чистова обробка, в результаті якої ми отримуємо практично відполіровану поверхню виробу.

  • Фугування - попередня обробка, відбувається згладжування найбільш грубих нерівностей на дерев'яній заготовці.

Основні параметри, на які варто звернути увагу при виборі цього верстата: розмір робочої поверхні і найбільшу глибину стругання.

Циркулярные пилы для бревен. Помогают быстро заготовить дрова без больших затрат человеческих сил. При покупке стоит обратить внимание на максимальную ширину обрабатываемой заготовки, чем она больше, тем универсальнее будет пила. Ну и конечно же на мощность двигателя.От этого параметра зависит качество и быстрота  работы.

В процессе обработки деревянных изделий образуется большое количество древесной  пыли и стружки. Для устранения этого необходимо применять устройства для аспирации. Вся пыль и стружка будет собираться в нем. 

Всі верстати, які представлені в нашому інтернет-магазині відрізняються високою якістю, простотою в експлуатації і відповідають європейським вимогам безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner