8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Шиномонтажні верстати

Шиномонтажні верстати

Для здійснення перебортировки колеса необхідно спеціальне шиномонтажне обладнання, в тому числі монтажні верстати, які призначені для зняття автомобільної шини з диска і подальшого її монтажу на диск. Вони використовуються в автосервісах, шиномонтажних майстерень і спеціальних автогосподарствах.

Купити шиномонтажне обладнання зараз не проблема, сучасні виробники пропонують верстати для роботи з колесами як легкових, так і вантажних автомобілів, які відрізняються вагою і розмірами встановлюється колеса. Крім того, у продажу є напівавтоматичні і автоматичні монтажні стенди.

З-за особливості коліс сучасних автомобілів пред'являються більш жорсткі вимоги до оснащення шиномонтажних майстерень, оскільки при ремонті литих колісних дисків і низькопрофільних покришок ручним інструментом або на напівавтоматичних стендах можна легко пошкодити їх робочі елементи. При роботі з такими колесами рекомендується використовувати автоматичні шиномонтажні верстати.

Переваги автоматичних монтажних верстатів

Автоматичні шиномонтажні станки, купити які можна в нашому магазині, не тільки дозволяють в найкоротші терміни виконати монтажні операції, але і гарантують збереження гуми. Вони володіють цілим рядом переваг:

·         точне встановлення монтажної головки, що виключає пошкодження дотичних до неї поверхонь;

·         швидке відділення борту шини до центру диска за допомогою віджимною лопатки;

·         максимально точна насадка колеса на самоцентрирующуюся планшайбу з використанням спеціального механічного пристрою;

·         відсутність необхідності осаджування жорсткого борту низькопрофільних покришок завдяки наявності кулачкових затискачів з насадками з м'якої пластмаси, що виключають пошкодження емалевого покриття литих дисків;

·         вибухова накачування шини допомогою ресивера, що дозволяє швидше наповнити повітрям безкамерну гуму слежавшейся або пересохлої шини, нещільно прилягає до бортів диска.

Устройство взрывной накачки, которое еще называют «пневмовзрыв», «бустер» и «инфлятор», представляет собой ресивер, в котором находится запас воздуха под давлением до 10 атмосфер. Оно может поставляться в комплекте с шиномонтажным станком или приобретается отдельно. При выборе шиномонтажного оборудования следует учитывать напряжение сети, поскольку не все модели способны работать от бытовой сети. Некоторые станки рассчитаны на трехфазное питание.

У нас представлен широкий выбор шиномонтажных стендов именитого австрийского бренда Zipper. Кроме того, у нас вы можете купить балансировочный станок, а также монтажные столы, стулья и подставки под колено того же производителя. Всё представленное у нас оборудование для шиномонтажа сертифицировано. Оно отличается высоким качеством и надежностью.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner