8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Бензинові генератори

Бензинові генератори

Для вироблення електроенергії генератори можуть використовувати різні види палива: бензин, дизельне паливо і газ. Бензинові генератори – ідеальний резервний варіант при короткочасній відсутності електрики. Він стане відмінною заміною аварійної центрального енергопостачання.

До плюсів бензогенераторів можна віднести доступність за ціною і невелику масу, до мінусів – дорогу експлуатацію і невеликий ресурс. Агрегат, який працює на бензині, споживає багато палива, тому такий пристрій краще використовувати в якості резервного, а не постійного джерела енергії. Бензиновий генератор, купити який можна в нашому інтернет магазині, ідеально підійде для короткочасного забезпечення електрикою заміського будинку, дачі, гаража, лазні, а також для використання на природі – у лісі або на березі річки.

Критерії вибору бензинового генератора

Щоб правильно вибрати і купити бензиновий генератор, слід визначитися, які з його характеристик є найбільш важливими саме для вас:

·         потужність;

·         вага і габаритні розміри;

·         рівень шуму;

·         економічність;

·         вартість.

Потужність пристрою залежить від сумарної потужності приладів, які планується живити. Для резистивних пристроїв генератор підійде будь-якої потужності. Для безперебійної роботи індуктивних приладів потрібна додаткова потужність, яка витрачається при запуску їх двигуна. З цією метою краще купити потужний генератор в нашому інтернет магазині. Для роботи з ємнісними споживачами використовуються асинхронні електростанції.

Неправильно підібрана потужність агрегату загрожує скороченням терміну його служби, великою витратою палива, частими перевантаженнями і зупинками. Моделі з повітряним охолодженням не призначені для тривалої безперервної роботи, тому необхідно уважно поставитися до циклу роботи і пауз. Допустимий час роботи на холостому ходу - до півгодини, мінімальне навантаження – 20% від номінальної потужності. При роботі потужних генераторів з малим навантаженням паливна суміш згоряє не повністю, що призводить до забруднення масла.

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент агрегатів, призначених для вироблення електроенергії. У нас ви можете купити силовий генератор будь-якої модифікації іменитого бренду Zipper. Електростанції австрійського виробника поєднують в собі надійність з демократичною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner