8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Генератори

Генератори

У наші дні купити генератори напруги - не проблема. Проблемою може стати вибір підходящого під рішення конкретних завдань агрегату, оскільки сучасні виробники випускають величезну кількість моделей різного призначення, з різними технічними характеристиками і функціональними можливостями, що працюють на бензині або дизельному паливі. Зараз з'явилося багато комбінованих моделей, що споживають як бензин, так і магістральний газ метан або пропан бутан з балона. На панелі зварювальних генераторів передбачені спеціальні клеми для підключення електродів. Генератори ВМО, які працюють від валу відбору потужності трактора, призначені для використання в сільському господарстві.

Якщо ви вирішили купити генератор, то слід визначитися, які фактори є першочерговими для вирішення ваших завдань:

·         тип і потужність;

·         вид палива (бензин, дизельне паливо, газ-бензин);

·         тип стартера (ручний, електростартер, АВР);

·         додаткові аксесуари (цифровий вольтметр, колеса, кожух).

Надійність генераторам забезпечують, в першу чергу, якісні комплектуючі. Від них залежить і ресурс агрегату.

Особливості інверторних генераторів

Электростанции инверторного типа вырабатывают переменный ток высокого качества промышленной частоты. К ним можно подключать чувствительное оборудование и приборы без стабилизатора. Инверторные генераторы, купить которые можно в нашем интернет магазине, по сравнению с традиционными агрегатами для выработки электроэнергии имеют целый ряд неоспоримых преимуществ:

·         экономия топлива за счет автоматической регулировки оборотов под конкретно подаваемую мощность электроприборов и техники;

·         висока якість струму незалежно від навантаження;

·         економічний режим роботи;

·         стабільну напругу;

·         легкий пуск двигуна в будь-яку погоду;

·         компактність і невелика вага.

В лінійці інверторних генераторів Zipper представлені моделі різної потужності і габаритів. Вбудована електроніка захищає їх від навантаження і постійно контролює якість видається струму і рівень масла. Інверторний блок управління дозволяє підключати практично будь-яких споживачів електроенергії. Надійний кожух дозволяє використовувати апарат в умовах підвищеної вологості та засміченості.

В інтернет магазині Zipper Ukraine представлені бензинові генератори, купити які можна за цілком доступною ціною. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір більш дорогих інверторних моделей від австрійської компанії Zipper, що відрізняються сучасної високотехнологічної конструкцією і широким функціоналом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner