8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Компресори

Компресори

Існує ціла сфера обладнання та інструментів, що працюють від електричної енергії, а від енергії стисненого повітря. Створенням стисненого повітря займаються компресори, які отримали широке поширення в нашій країні.

Повітряний компресор – агрегат, призначений для стиснення повітря і подачі його до пневматичному інструменту під тиском. Його застосовують при роботі з фарбопультом, дрилем, гайковертом та ін

Найбільш поширеними є мембранні, поршневі, гвинтові і спіральні моделі. Вони відрізняються за принципом роботи, але всіх їх об'єднує те, що нагнітання повітря відбувається за рахунок зміни його обсягу в робочій камері.

Мембранний апарат має невеликі габарити і скромні технічні характеристики.

Гвинтовий і спіральний компресор промисловий, відрізняється високим ресурсом і продуктивністю, зазвичай використовується на великих виробництвах. Для невеликих автомайстерень і гаражів, а також для виконання ремонтно-будівельних робіт краще купити компресор поршневого типу. Він допоможе вирішити більшість завдань, де потрібно стиснене повітря.

Види поршневих компресорів

Компресори поршневого типу бувають:

·         сухі;

·         масляні.

На сухих (безмасляних) агрегатах встановлені пластикові графітові кільця, які не вимагають мастила. Вони широко застосовуються в медицині, харчовій і фармацевтичній промисловості завдяки високій якості повітря на виході.

Чавунні компресійні кільця масляного апарату вимагають мастила під час роботи. Моделі з металевими кільцями володіє великим моторесурсом і розраховані на безперервну роботу протягом тривалого часу.

За принципом приводу розрізняють наступні види компресорів:

·         з прямим коаксіальним приводом – шків безпосередньо з'єднаний з колінвалом;

·         з ремінним приводом – енергія двигуна передається за допомогою ременя.

Апарати з ремінним двигуном відрізняються більшою надійністю і довговічністю, оскільки знос рухомих механізмів у них мінімальний.

В інтернет магазині Zipper Ukraine представлений широкий вибір компресорів різних модифікацій відомого австрійського бренду Zipper. Звернувшись до нас, ви зможете купити компресор в Україні найвищої якості, з чудовими функціональними можливостями за конкурентною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner