8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Будівельна техніка

Будівельна техніка

жодне будівництво або ремонт не обходиться без спеціального обладнання, будівельної техніки та інструменту. Але не всі споживачі правильно підходять до їх вибору. Будівельна техніка буває професійного і побутового призначення. Деякі виробники навіть забарвлюють їх у різні кольори. Професійний інструмент розрахований на більш тривале і часте використання, а побутовий – має менш складну конструкцію і вимагає перерв у роботі.

Різновиди будівельної техніки

Електролобзик – універсальний інструмент, за допомогою якого можна робити розрізи і розпили практично будь-якого матеріалу. Спеціальне пиляльне полотно дозволить розрізати навіть керамічну плитку, хоча для цих цілей існує спеціальний інструмент – плиткоріз. Шуруповерт допоможе впоратися з великим обсягом кріпильних робіт. Для свердління отворів в бетоні або граніті необхідно вибрати відповідний перфоратор. З його допомогою можна не тільки свердлити, але і довбати в залежності від обраного режиму. За принципом роботи перфоратори бувають двох видів:

·         імпульсні – для домашніх майстрів;

·         пневмомеханические – для професіоналів.

Крім того, для буріння отворів в ґрунті різної глибини і діаметру не обійтися без мотобури. Він застосовується при садових роботах, установці огорож і навіть невеликому приватному будівництві.

Вибір будівельної техніки

Выбирая строительный инструмент, независимо от области применения: квартира, частный дом, дача или ремонтные работы на строительном объекте, следует помнить, что в первую очередь, он должен быть качественным и надежным. Вся строительная техника в интернет магазине Zipper Ukraine отвечает этим требованиям и имеет доступный ценник.

Торговая марка Zipper – это не только высокое качество продукта, но и эргономичный дизайн, функциональность, эффективность, экономичность и легкость в обслуживании. Австрийский производитель уделяет внимание каждой детали.

Наш фірмовий магазин є офіційним представником компанії Zipper в Україні. У нас ви знайдете будь-який товар, необхідний для будівництва, ремонту та благоустрою вашого будинку. Тут ви зможете вибрати: перфоратор, дриль, віброплиту, плиткоріз і каменеріз, бензобур, спеціальне обладнання для бетону, різні аксесуари до будівельної техніки і навіть міні самоскид. Для зручності покупців всі представлені в розділі «Будівельна техніка» позиції розподілені по підрозділах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner