8 відгуків
promo_banner

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Zipper Ukraine

Мийки високого тиску

Мийки високого тиску

Мийки високого тиску – багатофункціональний прибиральне обладнання, призначене для миття машин, мотоциклів, велосипедів, а також садового інвентарю, доріжок і фасадів. Вони здатні перетворити миття автомобіля з неприємною і трудомісткої процедури задоволення.

У фірмовому інтернет магазині Zipper Ukraine представлений широкий асортимент мийок іменитого австрійського бренду Zipper, які відрізняються за конструкцією, технічними характеристиками, функціональними можливостями і ціною. Велика частина агрегатів оснащена електродвигунами, бензинові мотори використовуються виключно на професійній техніці. Побутові мийки високого тиску не розраховані на тривалу навантаження. Професійні моделі відрізняються більшою потужністю, продуктивністю і моторесурсом.

Вибір мийки високого тиску

Напір води в агрегаті забезпечує помпа, від потужності якої залежать його ключові параметри:

·         продуктивність;

·         тиск.

Продуктивність апарату – кількість води, перекачує насосом за певний проміжок часу. Для побутових моделей цей показник варіюється в межах 300-600 л/ч.

Від тиску води в насосі залежить ефективність апарату. У мийок побутової категорії цей показник становить 80-100 бар. Щоб легко відбивати бруд з автомобіля тиск повинен бути не нижче 100-130 бар. Додаткова турбо насадка дозволяє підсилити вплив на особливо забруднені ділянки.

Класифікація мийок високого тиску

Компактні мийки потужністю до 1,5 кВт відносяться до початкового класу. Вони підходять для очищення садових меблів, велосипеда, мотоцикла, невеликого автомобіля. Використовувати її можна не частіше одного разу на тиждень.

Моделі середнього класу потужністю до 2.5 кВт легко змиють забруднення з автомобіля, очистять фасад будинку, садову доріжку та ін. Завдяки шланга з зворотним клапаном вони здатні робити забір води з неглибоких ємностей при відсутності можливості підключити мийку безпосередньо до водопроводу. При цьому слід пам'ятати, що такий режим знижує ресурс роботи агрегату.

В нашому магазині можна вибрати і купити мийки для автомобіля Zipper різної продуктивності і тиску. Крім того, в даному розділі представлені електричні та акумуляторні садові обприскувачі з різними ємностями каністр, які стануть незамінними при обробці рослин засобами захисту від бур'янів, хвороб і шкідників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner